Lajmerime Falas:
Home / Personale / Djemte kerkojne Djem

Djemte kerkojne Djem

 
Titulli
Shtunė, 19 Gusht, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane) Ju lutem kane bere bere nje gabim ne kete numer 0693175992 ju lutem hiqeni se po me besdisin flm per
mirkuptimin
Shtunė, 08 Korrik, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane) Kame bere nje lajmerim per djem pasiv dua te hiqet ky lajmerim
Premte, 16 Qeshor, 2017
Jame aktiv dua pasiv (TIRANE TIRANE , Tirane) jame 50 vjec beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem me djem pasiv nga 27 vjec deri 45 vjec
me banim ne tirane te jene serioze simpatike te bizedojme dhe pastaj te tjerat mundesisht te kene
vende 0693175992 beni mesaxhe ne viber watsap vetem mes...
Enjte, 15 Qeshor, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane) jame 50 vjec beqare serioze simpatike banoje ne tirane dua te njihem me djem pasiv nga mosha 27
vjece deri 45 vjece me banime ne tirane te jene serioze simpatike dhe me vende numrin tim e gjeni
ne lajmerime qe kame bere ne gazeta beni mesaxhe ku te doni...
Mėrrkur, 14 Qeshor, 2017
pershendetje (tirane, Tirane) jame 50 vjec beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem djem pasiv nga mosha 27 vjece 45 vjec
te jene serioze simpatike me banim ne tirane
Mart, 13 Qeshor, 2017
Jame aktiv dua pasiv (TIRANE TIRANE , Tirane) Jame aktiv beqare simpatik 50 vjec banoje ne tirane dua te njihem me djem pasiv nga mosha 26 vjece
45 vjec me banim ne tirane te jene serioze simpatike pastaj te tjerat beni mesaxhe jo mos merni ne
ceular