Lajmerime Falas:
Home / Personale / Djemte kerkojne Vajza

Djemte kerkojne Vajza

 
Titulli
Hėnė, 29 Shkurt, 2016
Djal 21 vjec kerkon sex (Tirane) Jam nje djal 21 vjec,1.77 i gjate,70 kg. Kerkoj te njihem me nje grua apo nje vajz te kalojm
momente te bukura,te kendshme,relaksuese,sex bashke. po qe e interesuar me kontakto dhe mos ki
turp te me thuash fantazit e tua. Po te pres.Ciao
Mėrrkur, 27 Janar, 2016
Kerkoj te njihem me nje vajz (Gjermani - Hamburg , Gjermani) Pershendetje,Toni Durres,38. 1.76 i gjat, sport,Koha kalon, e vite ikin,vetmia te vret pa e
kuptuar. Cila Vajz simpatike, deri ne moshen 38, deshiron nje njohje serioze, Te jet KRISTIANE e
mbi 1,60 , e sinqert, e deshiron nje jet Familiare, JO AVENTURA...