Lajmerime Falas:
Home / Personale / Djemte kerkojne Vajza

Djemte kerkojne Vajza

 
Titulli
Enjte, 24 Gusht, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE , Tirane) Jame 50 vjec beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem me zonja qe jane te pakenaquara nga
martesa e tyre nga mosha 40 vjece deri 55 vjec me banim ne tirane ose me zonja qe jane te vetmuara
ose te ndara po nga kjo moshe po ne tirane per lidhje te nd...
Enjte, 17 Gusht, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane) Jame 50 vjec beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem me zonja qe e ndjejn veten te vetmuar
nga mosha 45 vjec 55 vjec per lidhje te ndryshme ose me zonja qe nuk e kane dashurine e bashkortitit
te tyre po nga kjo moshe te jene me banim ne tirane jo ...
Mėrrkur, 16 Gusht, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane) Jame 50 vjece beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem me zonja qe ndihen te vetmuara nga
mosha 45 vjece deri 55 vjece me banim ne tirane per lidhje te ndryshme ose me zonja qe jane te
ndara po ne tirane mos i bini kot me numer privat se kame bll...
Shtunė, 22 Korrik, 2017
Pershendetje (Tirane , Tirane) JAME 50 VJEC BEQARE BANOJE NE TIRANE SIMPATIKE DUA TE NJIHEM ME ZONJA QE NUK E NDJEJN DASHURIN E
BASHKORTIT TYRE NGA MOSHA 40 VJEC DERI 53 VJEC PER LIDHJE TE NDYRSHME OSE ME ZONJA QE JANE TE
VETMUARA PO NGA KJO MOSHE TE JENE ME BANIM NE TIRANE 0693175992...
Mart, 18 Korrik, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane) JAME 50 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE BANOJE NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME ZONJA QE JANE TE
PAKENAQUARA NGA DASHURIA E TYRE ME BASHKORTET E TYRE NGA MOSHA 40 VJECE DERI 55 VJEC PER LIDHJE TE
NDRYSHME ME BANIM NE TIRANE OSE ME ZONJA QE NDIHEN TE VETMUARA P...
Shtunė, 01 Korrik, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane) JAME 50 VJEC BEQARE SIMPATIKE BANOJE NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME ZONJA QE JU KA MUNGUAR DASHURIA NGA
MOSHA 45 VJECE DERI 55 VJEC PER LIDHJE TE NDRYSHME ME BANIME NE TIRANE MERNI ME NUMER TE ZAKONSHEM
SE DO FLASE KOREKTE JO ME PRIVAT SE KAME BLLOKUAR 06931...
Enjte, 15 Qeshor, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane) jame beqare 50 vjec simpatike ritur ne tirane dua te njihem me zonja qe jane te vetmuara dhe duan
lidhje te ndryshme nga mosha 40 vjece e larte me banime ne tirane ose me zonja qe jane te ndara po
ne tirane flasim ose beni mesaxhe 0693175992
Diel, 26 Mars, 2017
lidhje serioze (selanik, Greqi) jam andrea nga elbasani dhe kerkoj nje lidhje serioze 35 40 me banim na selanik 6980692156