Lajmerime Falas:
Home / Personale

Personale

 
Titulli
Enjte, 24 Gusht, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Vajza Jame 50 vjec beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem me zonja qe jane te pakenaquara nga
martesa e tyre nga mosha 40 vjece deri 55 vjec me banim ne tirane ose me zonja qe jane te vetmuara
ose te ndara po nga kjo moshe po ne tirane per lidhje te nd...
Shtunė, 19 Gusht, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Djem Ju lutem kane bere bere nje gabim ne kete numer 0693175992 ju lutem hiqeni se po me besdisin flm per
mirkuptimin
Enjte, 17 Gusht, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Vajza Jame 50 vjec beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem me zonja qe e ndjejn veten te vetmuar
nga mosha 45 vjec 55 vjec per lidhje te ndryshme ose me zonja qe nuk e kane dashurine e bashkortitit
te tyre po nga kjo moshe te jene me banim ne tirane jo ...
Mėrrkur, 16 Gusht, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Vajza Jame 50 vjece beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem me zonja qe ndihen te vetmuara nga
mosha 45 vjece deri 55 vjece me banim ne tirane per lidhje te ndryshme ose me zonja qe jane te
ndara po ne tirane mos i bini kot me numer privat se kame bll...
Shtunė, 22 Korrik, 2017
Pershendetje (Tirane , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Vajza JAME 50 VJEC BEQARE BANOJE NE TIRANE SIMPATIKE DUA TE NJIHEM ME ZONJA QE NUK E NDJEJN DASHURIN E
BASHKORTIT TYRE NGA MOSHA 40 VJEC DERI 53 VJEC PER LIDHJE TE NDYRSHME OSE ME ZONJA QE JANE TE
VETMUARA PO NGA KJO MOSHE TE JENE ME BANIM NE TIRANE 0693175992...
Mart, 18 Korrik, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Vajza JAME 50 VJECE BEQARE SERIOZE SIMPATIKE BANOJE NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME ZONJA QE JANE TE
PAKENAQUARA NGA DASHURIA E TYRE ME BASHKORTET E TYRE NGA MOSHA 40 VJECE DERI 55 VJEC PER LIDHJE TE
NDRYSHME ME BANIM NE TIRANE OSE ME ZONJA QE NDIHEN TE VETMUARA P...
Shtunė, 08 Korrik, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Djem Kame bere nje lajmerim per djem pasiv dua te hiqet ky lajmerim
Shtunė, 01 Korrik, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Vajza JAME 50 VJEC BEQARE SIMPATIKE BANOJE NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME ZONJA QE JU KA MUNGUAR DASHURIA NGA
MOSHA 45 VJECE DERI 55 VJEC PER LIDHJE TE NDRYSHME ME BANIME NE TIRANE MERNI ME NUMER TE ZAKONSHEM
SE DO FLASE KOREKTE JO ME PRIVAT SE KAME BLLOKUAR 06931...
Premte, 16 Qeshor, 2017
Jame aktiv dua pasiv (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Djem jame 50 vjec beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem me djem pasiv nga 27 vjec deri 45 vjec
me banim ne tirane te jene serioze simpatike te bizedojme dhe pastaj te tjerat mundesisht te kene
vende 0693175992 beni mesaxhe ne viber watsap vetem mes...
Enjte, 15 Qeshor, 2017
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Djem jame 50 vjec beqare serioze simpatike banoje ne tirane dua te njihem me djem pasiv nga mosha 27
vjece deri 45 vjece me banime ne tirane te jene serioze simpatike dhe me vende numrin tim e gjeni
ne lajmerime qe kame bere ne gazeta beni mesaxhe ku te doni...
PERSHENDETJE (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Vajza jame beqare 50 vjec simpatike ritur ne tirane dua te njihem me zonja qe jane te vetmuara dhe duan
lidhje te ndryshme nga mosha 40 vjece e larte me banime ne tirane ose me zonja qe jane te ndara po
ne tirane flasim ose beni mesaxhe 0693175992
Mėrrkur, 14 Qeshor, 2017
pershendetje (tirane, Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Djem jame 50 vjec beqare simpatike banoje ne tirane dua te njihem djem pasiv nga mosha 27 vjece 45 vjec
te jene serioze simpatike me banim ne tirane
Mart, 13 Qeshor, 2017
Jame aktiv dua pasiv (TIRANE TIRANE , Tirane)  - Personale / Djemte kerkojne Djem Jame aktiv beqare simpatik 50 vjec banoje ne tirane dua te njihem me djem pasiv nga mosha 26 vjece
45 vjec me banim ne tirane te jene serioze simpatike pastaj te tjerat beni mesaxhe jo mos merni ne
ceular
Mėrrkur, 24 Maj, 2017
(Gjirokaster)  - Personale / Tjeter
Diel, 26 Mars, 2017
lidhje serioze (selanik, Greqi)  - Personale / Djemte kerkojne Vajza jam andrea nga elbasani dhe kerkoj nje lidhje serioze 35 40 me banim na selanik 6980692156
Hėnė, 27 Shkurt, 2017
(all, Tirane)  - Personale / Tjeter