PERSHENDTJE

Post# A286 · TIRAN , Tiranë, Shqipëri

JAM 52 VJEC AKTIV SERIOZ SIMPATIK RITUR NE TIRAN DUA DJEM PASIV NGA 26 VJEC DERI 40 VJEC DHE ATA QE KAN PER HERE TE PARE NE TIRANE TE JEN ME VENDE TE NJIHEMI TAKOHEMI TE JENI SIMPATIK OSE NORMAL JAM PER LIDHJE SEKRETE TE GJATE TE BUKUR DASHURIA ESHTE BUKUR DHE TE DASHUROSH ESHTE NJE KENAQESI NUK JU PARAGJYKOJ SE KAM EDUKAT BENI SMS NE FB TIM FATMIR MUSABELLI ME LOGON KULLES EIFEL OSE NE EMAILIN TIM FATMIRMUSABELLI711@GMAIL.COM » JU PRES ME DASHURI TE MADHE FLM POSTOJEN JU LUTEM QE TA LEXOJN

Kontakto këtë Publikues

Ky person mund të kontaktohet për për qëllime reklamimi.

Përgjigju tek
fatmirmusabelli711@gmail.com