PERSHENDETJE

Post# A273 · TIRANE , Tiranë, Shqipëri

JAM 52 VJEC AKTIV SERIOZ SIMPATIK RITUR NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME DJEM PASIV NGA MOSHA 25 VJEC DERI 35 VJEC NE TIRAN TE JENI ME VENDE SE UNE NUK KAM JAM SEKRETE DHE DUA NJE LIDHJE SEKRETE PA INTERESA ME JU PER NJE LIDHJE TE GJATE DHE TE BUKUR DASHURIA NUK NJEH MOSHE PER ATA QE DINE TE DASHUROJN JO PER AVENTURA DUA DJEM SERIOZ SINQERT BENI SMS NE EMALIN TIM FATMIR MUSABELLI 711@GMAIL.COMJ » JU PRES ME KENAQESI POSTOJENI JU LUTEM QE TA LEXOJN MIRE KETE POSTIM

Kontakto këtë Publikues

Ky person mund të kontaktohet për për qëllime reklamimi.

Përgjigju tek
fatmirmusabelli711@gmail.com