PERSHENDETJE

Post# A242 · TIRANE , Tiranë, Shqipëri

JAM 52 VJEC AKTIV SIMPATIK RITUR NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME DJEM PASIV NGA 24 VJEC DERI 35 VJEC NE TIRANE TE JEN ME VENDE SE UNE NUK KAM TE NJIHEMI TAKOHEMI DHE JAM PER LIDHJE SEKRETE PA INTERESA JO PER LEKE SE DASHURIA NUK NJEH MOSHE PER ATA QE DINE TE DASHUROJN DHE PER NJE DASHURI TE PASTER DHE TE SINQERT LEXOJENI MIRE KETE POSTIM DHE POSTOJENI JU LUTEMI SE KETA NUK DIN TE LEXOJN BENI MESAXHE NE EMALIN TIM FATMIRMUSABELLI711@GMAIL.COM »

Kontakto këtë Publikues

Ky person mund të kontaktohet për për qëllime reklamimi.

Përgjigju tek
fatmirmusabelli711@gmail.com