PERSHENDETJE

Post# A232 · TIRANE , Tiranë, Shqipëri

JAME 51 VJEC AKTIV SERIOZ SIMPATIK RITUR NE TIRAN DUA TE NJIHEM ME DJEM PASIV OSE TE MARTUAR PASIV NGA MOSHA 25 VJEC DERI NE 37 VJEC TE JENI ME VENDE SE UNE NUK KAM TE NJIHEMI TAKOHEMI DHE JAM PER LIDHJE SEKRETE PA INTERESA DASHURIA NUK NJEH MOSHE PER ATA QE DIN TE DASHUROJN JO PER LEKE POR PER NJE DASHURI TE PASTER DHE TE GJATE BENI SMS NE EMAILN TIM FATMIRMUSABELLI711@GMAIL.COM » MBAS ORES 15 30 FLM POSTOJENI JU LUTEM QE TA LEXOJN

Kontakto këtë Publikues

Ky person mund të kontaktohet për për qëllime reklamimi.

Përgjigju tek
FATMIRMUSABELLI711@GMAIL.COM