PERSHENDETJE

Post# A228 · TIRANE , Tiranë, Shqipëri

JAME 52 VJEC AKTIV SERIOZ SIMPATIK RITUR NE TIRANE MODERN DUA TE NJIHEM ME DJEM PASIV NGA 20 VJEC DERI 36 VJEC NE TIRANE TE JENI ME VENDE SE UNE NUK KAME TE NJIHEMI TAKOHEMI DHE JAM PER LIDHJE SEKRETE PA INTERESA DASHURIA NUK NJEH MOSHE PER TA CFAR ESHTE DASHURIA JO PER LEKE POR PER NJE LIDHJE TE GJAT E TE BUKUR MUNDE TE KEMBEJM DHE NUMRAT NE CELUAR POR KUR TE NJIHEMI MIRE DO ZOTI E KENI VIBER WATSAP DHE TE JENI NJEREZ SERIOZ BENI MESAXHE NE EMALIN TIM FATMIR MUSABELLI 711@GMAIL.COM » POSTOJENI JU LUTEM

Kontakto këtë Publikues

Ky person mund të kontaktohet për për qëllime reklamimi.

Përgjigju tek
FATMIRMUSABELLI711@GMAIL.COM