Djemte kerkojne Djem

PERSHENDETJE Personale / Djemte kerkojne Djem · TIRANE , Tiranë
JAM 50 VJEC AKTIV RITUR NE TIRAN DUA DJEM PASIV NGA 25 VJEC DERI 40 VJEC NE TIRAN TE JENI ME VENDE PER LIDHJE SEKRETE TE GJATE BENI SMS NE DARK FATMIRMUSABELLI711@GMAIL.COM LEXOJENI POSTOJENI TA LEXOJN SE SHQIP KA SHKRUAR
PERSHENDETJE Personale / Djemte kerkojne Djem · TIRANE , Tiranë
JAM 50 VJEC AKTIV SERIOZ SIMPATIK RITUR NE TIRAN MODERN DUA DJEM PASIV 25 VJEC DERI 38 VJEC NE TIRAN JO NGA RETHET ME VENDE SE UNE NUK KAM ME PELQEJN DHE DJEMET NGA KOSOVA QE RINE KETU DHE ATA QE VISHEN SI FEMRA DHE TA QE DUAN TRESHE DMTH BURI ESHTE PASIV...
PERSHENDETJE Personale / Djemte kerkojne Djem · TIRANE , Tiranë
JAME AKTIV 50 VJEC RITUR NE TIRAN SIMPATIK DUA DJEM PASIV MOSHA NUK KA RENDESI TE JENI ME VENDE TE NJIHEMI JAM PER LIDHJE SEKRETE TE GJATE BENI MESAXHE NE EMALIN TIM FATMIRMUSABELLI711@GMAIL.COM OSE NE FB TIM FATMIR MUSABELLI ME LOGON KULLEN EIFEL POSTOJE...
PERSHENDETJE Personale / Djemte kerkojne Djem · TIRANE , Tiranë
JAM 52 VJEC AKTIV SIMPATIK RITUR NE TIRANE DUA DJEM PASIV MOSHA NUK KA RENDESI TE JENI ME VENDE ME PELQEJN DHE ATA DJEM QE JANE DORE ZEZE DHE ATA QE KAN PER HERE TE PARE NE TIRAN NUK JU PRAGJYKOJ PER JETEN QE BENI SE ESHTE JETA JUAJ DHE TE DASHUROSH ESHT...
PERSHENDTJE Personale / Djemte kerkojne Djem · TIRAN , Tiranë
JAM 52 VJEC AKTIV SERIOZ SIMPATIK RITUR NE TIRAN DUA DJEM PASIV NGA 26 VJEC DERI 40 VJEC DHE ATA QE KAN PER HERE TE PARE NE TIRANE TE JEN ME VENDE TE NJIHEMI TAKOHEMI TE JENI SIMPATIK OSE NORMAL JAM PER LIDHJE SEKRETE TE GJATE TE BUKUR DASHURIA ESHTE BUK...
Djal Bsx AKTIV Personale / Djemte kerkojne Djem · Belgjik Shqiperi , Tiranë
Jam nje djal 33 vi aktiv mashkullor dhe teper i mire Kerkoj nje djal te pashem te formulare apo palestruat me mire si ato te nderqyrjes se shpesh. Te jet pasiv. Jam diskret dhe kerkoj po te njejte persona. Jam me pushime ne Shqiperi .
PERSHENDETJE Personale / Djemte kerkojne Djem · TIRANE , Tiranë
JAM 52 VJEC AKTIV SERIOZ SIMPATIK RITUR NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME DJEM PASIV NGA MOSHA 25 VJEC DERI 35 VJEC NE TIRAN TE JENI ME VENDE SE UNE NUK KAM JAM SEKRETE DHE DUA NJE LIDHJE SEKRETE PA INTERESA ME JU PER NJE LIDHJE TE GJATE DHE TE BUKUR DASHURIA NU...