Djemte kerkojne Vajza

Do doja te njihja nje vajze rreth moshes 18-30 vjec Personale / Djemte kerkojne Vajza · Te jetoje ne Tirane, Tiranë
Do doja te njihja nje vajze rreth moshes 18-30 vjec per te bere se bashku video-chate me nje audience nga njerez specifik neper bote nga ku fitimi mund te shkoje 200-400 dollare dita, vajza te jete simpatike dhe elegante ne trup! Ato vajza qe jane pa kom...
Kerkoj cifte dhe jam i hapur per gjithcka Personale / Djemte kerkojne Vajza · Durres, Durrës
Jam M 42 vjec kerkoj sekret dhe jan i hapur per gjithcka f cifte fn ose m kontaktoni
LIDHJE SEKRETE Personale / Djemte kerkojne Vajza · Tirane, Tiranë
Un jam 42 vjec i pashem e serioz. Kerkoj nje vajze simpatike me trup te rregullt nen 35 vjec per lidhje sekrete.. e ndihmoj ekonomikisht rregullisht.
PERSHNDETJE Personale / Djemte kerkojne Vajza · TIRANE , Tiranë
JAME 52 VJEC BEQAR SERIOZ SIMPATIK RITUR NE TIRANE MODERN DUA TE NJIHEM ME ZONJA NGA MOSHA 29 VJECE DERI 55 VJEC PER LIDHJE SEKRETE OSE QE JANE TE NDARA NE TIRANE BENI MESAXHE NE VIBER WATSAP CELULAR OSE BENI ZILE JO ME PRIVAT SE KAM BLLOKUAR 0693175992 ...
PERSHNDETJE Personale / Djemte kerkojne Vajza · TIRANE , Tiranë
JAME 51 VJEC BEQAR SERIOZ SIMPATIK RITUR E LINDUR NE TIRANE DUA LIDHJE SEKRETE ME ZONJUSHA OSE ZONJA NGA 28 VJEC DERI NE 55 VJEC NE TIRANE OSE TE NDARA PO NGA KJO MOSHE 0693175992 VIBER WATSAP FLASIM
Lidhje sekrete Personale / Djemte kerkojne Vajza · Tirane, Tiranë
Jam nje zoteri nga tirana 38 vjec interesohem per nje lidhje sekrete me ndonje zonje ose zonjushe nga tirana te jete e sinqerte kush eshte e interesuar te me tel ne nr 0689028829
PERSHENDETJE Personale / Djemte kerkojne Vajza · TIRANE , Tiranë
JAME 51 VJEC BEQAR SERIOZ SIMPATIK RITUR E LINDUR NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME ZONJA QE JANE TE VETMUARA PER LIDHJE SEKRETE PER MUA MOSHA NUK KA RENDESI TE JENE SINQERTA DHE SERIOZE NE TIRANE OSE ME ZONJA QE DUAN NJE DASHURI QE JU MUNGON 0693175992 VIBER W...
Kerkoj lidhje serjoze Personale / Djemte kerkojne Vajza · Tiranë
Jam nje i ri 28 vjec nga jugu i shqiperise. Jetoj shume afer qendres se qytetit. Nuk jam aspak tradicional. Jetoj i vetem dhe kam nje profesion dhe vendbanim timin. Interesohem per nje lidhje serjoze me nje vajze nga mosha 18 - 28 vjec. Do preferoja nje v...
PERSHENDETJE Personale / Djemte kerkojne Vajza · TIRANE , Tiranë
JAME 51 VJEC BEQAR SERIOZ SIMPATIK RITUR NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME ZONJA QE JANE TE VETMUARA OSE QE JU KA VDEKUR BURI NGA MOSHA 40 VJEC DERI 58 VJEC PER LIDHJE SEKRETE PER ZONJA QE DUAN NJE MIKE TE MIRE QE DUAN PERKRAH VETES DHE TYU JAPI DASHURI 06931759...