Noka Event- Tavolina karrige tenda&cadra stola me qera

Post# A230 · Prane UBT,Institute, Tiranë, Shqipëri

Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit "0683543516" "0692100796" ose ne e-mail: nokaevent02@gmail.com » Facebook: Noka Event-Tavolina karrige tenda me qera

JU MIRPRESIM

Kontakto këtë Publikues

Ky person mund të kontaktohet për për qëllime reklamimi.

Përgjigju tek
(Privat)