Evente / Festa

Noka Event- Tavolina karrige tenda&cadra stola me qera Kohe e Lire - Sherbime / Evente / Festa · Prane UBT,Institute, Tiranë
Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Per me shume informacione na kontaktoni ...