Lajmerime Falas:
Home / Shitje Blerje Sendesh / Tjeter

Tjeter

 
Titulli
Diel, 12 Shkurt, 2017
OKAZION ! Shiten Nen Kosto se vleres nga 20%-30% ! (Fier, Fier) Shiten Abazhure, lambadar, ndricim per shtepi e lokale. Cilesi dhe punim nga VIOKEF Lighting
Greece. www.viokef.com Nen Kosto se vleres nga 20%-30% Fier Nr kontakti: 0698569268 - Astrit
Enjte, 09 Shkurt, 2017
OKAZION shitet Dhome FRIGORIFERIKE (ftohes) (Lushnje, Lushnje)
Mart, 20 Djetor, 2016
Shitet Makine Kia Rio (Shkoder . Shqiperi , Shkoder) Shitet makine Kia Rio 1500 kubik . Model i prodhuar me dhjetor 2005 ,280 mije kilometra , origjinale
. Nr celi per kontakt 068 618 2101