Lajmerime Falas:
Home / Apartamente dhe Dyqane / Shes Apartament

Shes Apartament

 
Titulli Ēmimi
Enjte, 23 Mars, 2017
(france, Durres)  €55.00
Enjte, 29 Djetor, 2016
Apartament Durres Lagja 1 Vollga Kati 11 (Durres taulantia Lagja 1 Vollga, Durres) Shitet Apartament 82m2 Kati 11 Lagja 1 Rruga Taulantia Durres Vollga. Me letra Certifikat Pronesie
dhe Hipoteke. Soxhorno e madhe..1 dhome gjumi...banio..ballkon. 2 ashensore vend per
parking..Pallati i ri. Instalime elektrike dhe hidraulike te reja....
 €80000.00