Lajmerime Falas:
Home / Apartamente dhe Dyqane

Apartamente dhe Dyqane

 
Titulli
Mėrrkur, 17 Maj, 2017
Shtepi pushimi me qera prane ANTAG resort (Shengjin Lezhe, Lezhe)  - Apartamente dhe Dyqane / Apartament me Qera
Mart, 25 Prill, 2017
(Durres, Durres)  - Apartamente dhe Dyqane / Tjeter
Enjte, 23 Mars, 2017
(france, Durres)  - Apartamente dhe Dyqane / Shes Apartament
Enjte, 29 Djetor, 2016
Apartament Durres Lagja 1 Vollga Kati 11 (Durres taulantia Lagja 1 Vollga, Durres)  - Apartamente dhe Dyqane / Shes Apartament Shitet Apartament 82m2 Kati 11 Lagja 1 Rruga Taulantia Durres Vollga. Me letra Certifikat Pronesie
dhe Hipoteke. Soxhorno e madhe..1 dhome gjumi...banio..ballkon. 2 ashensore vend per
parking..Pallati i ri. Instalime elektrike dhe hidraulike te reja....